- OSRAM

Цена
€1 16 / 2 27 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 10 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 130 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | BA15S |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1500 h |
| Тип монтаж | BA15S |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 5008 R10W 12V BA15s Duoblister Автомобилна лампа
Осигурете надеждно и ярко осветление за задните светлини или стоповете на автомобила си с лампа OSRAM 5008 R10W. Проектирана за стандартни цокли BA15s, тази 12V 10W крушка гарантира ясна видимост и безопасност на пътя.
Ключови Предимства
- Издръжливост — Устойчива конструкция за постоянна и надеждна светлина.
- Лесен монтаж — Стандартна основа BA15s за бърза и лесна подмяна.
- Универсална употреба — Подходяща за габарити, стопове и други автомобилни осветителни системи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип крушка | R10W |
| Мощност | 10 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | BA15s |
| Технология | Нажежаема |
| Цвят | Бяла |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM 5008 R10W крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






